Portal tematyczny – modny temat

blog iqariusZaczyna się moda na…

portale tematyczne, a przyszłością będą serwisy ukierunkowane na uzytkownika o określonym profilu zainteresowan… 

Tak pisaliśmy w roku 2010. Dalej ten trend sie potwierdza. Dziś piszemy o tym popierając opis aktualnymi przykładami

Portal tematyczny, to interaktywna strona internetowa przeznaczona dla użytkowników mających wspólne zainteresowania lub poglądy. Portale tematyczne są tworzone dla i przez internautów i choć czasami nie wiadomo, w którą stronę rozwinie się ten serwis, to jego użytkownicy widzą pożytek z czerpania ze skarbnicy wiedzy portalu udostępnianej przez ludzi o podobnych zainteresowaniach. W ten sposób tworzy się bogate źródło wiedzy w Internecie  Użytkownicy poprzez komunikatory do rozmów, czaty, fora i listy dyskusyjne dzielą się informacjami, zainteresowaniami czy punktem widzenia na różne rzeczy, współtworząc dany portal i nadając mu kierunek.

Najbardziej charakterystyczne serwisy tematyczne skierowane do konkretnych grup społecznych, biznesowych lub branżowych pokazujemy na stronach Projetu IQ-arius. Przykłady polskich wortali.

Uwaga!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie http://iqarius.pl po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
marzec 2013


Copyright 2009 – 2014 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka. Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *