Jak powstał projekt IQ-arius?

blog iqariusJak powstał Iqarius?

… No tak. Na początku był Chaos. Z chaosu wykrystalizowała się Idea, z idei narodził się Projekt …  tak pisaliśmy w kwietniu 2011, kiedy to podsumowywaliśmy pierwszy etap naszej działalności.

To było pierwsze nasze logo. Logo portalu tematycznego jakim się stał  IQ-arius translatoryczny poświęcony tłumaczeniom internetowym, a więc krótko mówiąc Wortal dla tłumaczy.  O dalszym rozwoju tej historii przeczytać można tutaj

Uwaga!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie http://iqarius.pl po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
sierpień 2018


Copyright 2009 – 2018 © Projekt IQ-arius. Po prostu Strona Ekspercka. Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl

PromoStrona IQ-arius’a – właściwa promocja na internecie.

blog iqariusWłaściwa promocja na internecie.

Właściwa promocja na internecie to skuteczna promocja prowadząca do sukcesu. Nie można o tym zapominać. A należy ją tylko odpowiednio przeprowadzić. Pisaliśmy już o tym w kwietniu 2011 rok. Obecnie cały ten artykuł w wersji zmodyfikowanej i dostosowanej do współczeesnej sytuacji znajduje sie na na platformie Projektu IQ-arius.

Pokazujemy tam dlaczego promocja  działalności malego, lokalnego biznesu za pomocą PromoStrony IQ-arius’a jest tak skuteczna.

Zbudowanie własnej PromoStrony wcale nie musi kosztować tysiące zlotych. Polecamy przeczytać cały nasz artykuł do końca. To co tworzymy w ramach Projektu IQ-arius jest poparte naukowymi teoriami o  regionalizacji internetu.

UWAGA!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie
http://iqarius.pl
po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
marzec2013


Copyright 2009 – 2014 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka.
Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl