Struktura typowego Portalu Tematycznego

blog iqariusStruktura wortalu

Jeżeli chcesz zostać właścicielem własnego portalu tematycznego i włączyć go do projektu IQ-arius powinieneś zapoznać się z budową i działaniem systemu CMS na bazie którego twój wortal zostanie zbudowany.

Budowa wortalu tematycznego jest oparta na bazie zmiennych modułów. Moduły te są jak klocki, które można wymieniać, przestawiać, modyfikować i dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb. Zarządzanie klockami w fazie budowania jest dosyć skomplikowane i dlatego potrzebna jest pomoc doświadczonej firmy informatycznej ale później po przeszkoleniu i zapoznaniu się z instrukcją może być obsługiwane przez osoby o normalnej inteligencji zamykającej się w przedziale 90-110 IQ.

Uwaga!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie http://iqarius.pl po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
sierpień 2018


Copyright 2009 – 2018 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka. Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl

Portal tematyczny – modny temat

blog iqariusZaczyna się moda na…

portale tematyczne, a przyszłością będą serwisy ukierunkowane na uzytkownika o określonym profilu zainteresowan… 

Tak pisaliśmy w roku 2010. Dalej ten trend sie potwierdza. Dziś piszemy o tym popierając opis aktualnymi przykładami

Portal tematyczny, to interaktywna strona internetowa przeznaczona dla użytkowników mających wspólne zainteresowania lub poglądy. Portale tematyczne są tworzone dla i przez internautów i choć czasami nie wiadomo, w którą stronę rozwinie się ten serwis, to jego użytkownicy widzą pożytek z czerpania ze skarbnicy wiedzy portalu udostępnianej przez ludzi o podobnych zainteresowaniach. W ten sposób tworzy się bogate źródło wiedzy w Internecie  Użytkownicy poprzez komunikatory do rozmów, czaty, fora i listy dyskusyjne dzielą się informacjami, zainteresowaniami czy punktem widzenia na różne rzeczy, współtworząc dany portal i nadając mu kierunek.

Najbardziej charakterystyczne serwisy tematyczne skierowane do konkretnych grup społecznych, biznesowych lub branżowych pokazujemy na stronach Projetu IQ-arius. Przykłady polskich wortali.

Uwaga!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie http://iqarius.pl po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
marzec 2013


Copyright 2009 – 2014 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka. Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl

Do czego służy dobrze zaprojektowana Dedykowana Strona Internetowa

blog iqariusDo czego służy dobrze zaprojektowana Dedykowana Strona Internetowa.

Być może spotkałeś się już wcześniej z różnymi ofertami pozycjonowania, gdzie szczycono się wysokimi pozycjami w wyszukiwarkach bez podawania konkretów. My możemy to udowodnić. Dzięki Projektowi IQ-arius możemy pomóc Ci uzyskać przewagę handlową nad innymi firmami. Możemy dodać do Twojej strony funkcjonalności, które pomogą Ci zbierać informacje o klientach i umożliwią wysyłanie e-maili lub newsletterów do wszystkich klientów jednorazowo. To może stać się opłacalnym sposobem podtrzymywania dobrego wizerunku Twojej firmy w umysłach klientów. Elektroniczne informowanie o nowościach to trend nowoczesny. Pomaga utrzymywać kontakt z klientami i informować ich o zmianach w linii Twoich produktów i usług.

Niezmiernie ważnym czynnikiem jest, by aktualizować stronę regularnie. By była ona interesująca i przydatna dla odwiedzających oraz aby zapewniała świeże informacje dla wyszukiwarek sieciowych. Strony tworzone w ramach Projektu IQ-arius to strony dynamiczne,  zawierające specjalnie zaprojektowane systemy zarządzania treścią. Do aktualizacji stron nie trzeba mieć wyksztalcenia informatycznego. 

Chcesz się dowiedzieć jak jeszcze możemy Ci pomóc? Porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet.

Jeśli jesteś artystą, przedsiębiorcą, indywidualnością,  twórcą, slynną osobowością, celebrytą itd. i chcesz sie pokazać od najlepszej strony i upowszechnić swoje osiągnięcia powinieneś posiadać swoją wlasną Dedykowaną Strone Internetową.

UWAGA!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie
http://iqarius.pl
po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
marzec2013


Copyright 2009 – 2014 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka.
Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl