Archiwa kategorii: dedykowana strona osobista

Do czego służy dobrze zaprojektowana Dedykowana Strona Internetowa

blog iqariusDo czego służy dobrze zaprojektowana Dedykowana Strona Internetowa.

Być może spotkałeś się już wcześniej z różnymi ofertami pozycjonowania, gdzie szczycono się wysokimi pozycjami w wyszukiwarkach bez podawania konkretów. My możemy to udowodnić. Dzięki Projektowi IQ-arius możemy pomóc Ci uzyskać przewagę handlową nad innymi firmami. Możemy dodać do Twojej strony funkcjonalności, które pomogą Ci zbierać informacje o klientach i umożliwią wysyłanie e-maili lub newsletterów do wszystkich klientów jednorazowo. To może stać się opłacalnym sposobem podtrzymywania dobrego wizerunku Twojej firmy w umysłach klientów. Elektroniczne informowanie o nowościach to trend nowoczesny. Pomaga utrzymywać kontakt z klientami i informować ich o zmianach w linii Twoich produktów i usług.

Niezmiernie ważnym czynnikiem jest, by aktualizować stronę regularnie. By była ona interesująca i przydatna dla odwiedzających oraz aby zapewniała świeże informacje dla wyszukiwarek sieciowych. Strony tworzone w ramach Projektu IQ-arius to strony dynamiczne,  zawierające specjalnie zaprojektowane systemy zarządzania treścią. Do aktualizacji stron nie trzeba mieć wyksztalcenia informatycznego. 

Chcesz się dowiedzieć jak jeszcze możemy Ci pomóc? Porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet.

Jeśli jesteś artystą, przedsiębiorcą, indywidualnością,  twórcą, slynną osobowością, celebrytą itd. i chcesz sie pokazać od najlepszej strony i upowszechnić swoje osiągnięcia powinieneś posiadać swoją wlasną Dedykowaną Strone Internetową.

UWAGA!!!

Strona ta jest częścią nowego bloga powstającego na bazie wartości archiwalnych przenoszonych z przestarzałego CMS-MAMBO.
Wpisy o podobnej wartości historycznej będą jeszcze przez jakiś czas widoczne na domenie
http://iqarius.pl
po czym zostaną zintegrowane z nową platformą.

Iqarius Creation Group
marzec2013


Copyright 2009 – 2014 © Projekt IQ-arius po prostu Strona Ekspercka.
Zapraszamy na nasze nowe strony projekt.iqarius.pl